Inclusief:
- Welkomst drankje (non alcholic)
- 6 nachten/7 dagen verblijf in een stuga met douche/toilet
- Ontbijt, lunch/picknick en avondeten
- Drank bij de maaltijd: koffie/thee, melk en sap
- Beddengoed en handdoeken
- Kanotocht incl. transfer
- Lange quadtour
- Wildlife safari
- Beginners Experience paardrijdrit
- Schieten met luchtbuks
- Sauna & jacuzzi avond
- Vrij gebruik van hengels (amateur)
- Eindschoonmaak
Exclusief:
- De reis van/naar de ranch
- Drank en snacks buiten de maaltijden om
- Extra activiteiten (het is wel mogelijk dit ter plaatse bij te boeken)
Let op:
Het maximumgewicht voor ruiters is 90 kg
Toeslag voor 1 persoonskamer: 1.000 Sek
Prijs
Actief pakket (7 dagen/6 nachten – zondag tot zaterdag
Prijs 13+: 8.183 Sek p.p./week
Prijs kind t/m 12 jaar: 6.694 Sek p.p./week
Extra info:
- Gratis internet voor alle gasten
- Gidsen beschikbaar in de talen Nederlands, Engels en Zweeds
- Er zijn geen volledig ingerichte huisjes met keuken en woonkamer en men kan dus niet zelf koken. Vandaar dat alle arrangementen aangeboden worden incl. alle maaltijden of B&B met alleen ontbijt. Wel is er een volledig ingerichte kookstuga met fornuis, koeling, vriezer, koffiezetapparaat, micro enz. waar alle gasten gebruik van kunnen maken.
- Vrij gebruik van de verschillende picknick plaatsen zoals de tipi en de chuckwagon, vuurplaatsen, anti muggentent, speeltoestellen, enz.
- Zou je alleen of met tweeën komen dan kan het zijn dat er een ander koppel in de kamer aan de andere zijde van de stuga slaapt. De badkamer delen jullie dan samen.
- Er moeten minimaal 4 deelnemers zijn om een week door te laten gaan, het maakt echter niet uit welke pakketten gekozen worden. Vraag gerust of de gewenste week een optie is. In de meivakantie, heel juli en augustus en de herfstvakantie zijn alle pakketten beschikbaar, ongeacht de hoeveel deelnemers er zijn.